Mam wierzyć,że jakiś kozak tu zaniża kurs???
Żeby to miało sen,to primo,trzeba mieć akcje,secundo,trzeba je odkupić taniej niż się oddało.Dlatego dziwi mnie ten doping na spadki,jak przecież na takich spółkach jak Groclin nie ma krótkiej sprzedaży.
Nigdy ktoś kto ma akcje,nie nagania na spadki,no chyba,że ....ma 100 akcji,a dopiero się przymierza do zakupów.
Dlatego piszę o farbowanych rudych lisach.
Lescyki to by chcieli papiera pewnego jak PKN Orlen i 30% wzrostu, najmniej raz w miesiącu...
Jak co roku,dostaniecie to o co prosicie,i nie ukrywam,że zarobię razem z wami,tylko ostrzegam naiwnych,nie ma waloru typu PKN co rośnie 30% w jeden dzień.Im mniejszy walor tym łatwiej nim zrobić 30 %,jest ryzyko,jest zabawa.
A teraz odpocznijcie )))))