Dnia 2016-10-08 o godz. 10:54 ~00 napisał(a):
> wykres, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą . Ps. Nie życzę sobie żebyś odpowiadał na tą wiadomość.
to ty napisałeś jakąś wiadomość?
a jaką?
i o czym?
i dlaczego?
i po co?
czuję się zdrowy, ale widać, że to ty masz jakiś problem ze mną...
jednak nie zabraniam ci pisać do mnie czy o mnie, ale podaj mi namiary na twego lekarza lub farmaceutę, może mu coś zasugeruję, jak tobie pomóc... ;)
napisz więc, czego jeszcze sobie życzysz...