również uważam iż warto dokupić.
Z całym szacunkiem ale portfolio gier na ten moment POLY ma dość mizerne
2023 rok powinien być przełomowy
Wydanie 4 gier powinno dać konkretny zastrzyk gotówki i pomóc w dalszym rozwoju spółki
P.S. wczorajsze info o premierze pozwala mi myśleć pozytywnie o dotrzymywaniu obietnic i terminów przez obecnego Prezesa
Pozdrawiam i życzę sukcesów :)