Nie masz żadnych dochodów? Głupie 100akcji po 2.5 może Ci realnie przynieść 1000zł, a nawet 2500zł przy dobrych wiatrach. Rozumiem, że nie kupujesz wiekszych pakietów, ale co szkodzi zakup powiedzmy 500-1000 akcji po tak śmiesznej cenie? Z tej ceny zejdzie niżej? Wątpię, gdyż poniżej 2zł opłacałoby się skupić akcje i przejąć spółkę razem z prawami do gier i zysków z nich. Jestem ciekaw czy ktoś się nie czai na tanią spółeczkę i nie robi tu paniki.