W sumie to i tak nie odpowiedziałeś na pytanie. Fakt jest taki że każdy obecny na giełdzie chce zarobić jednak powinna obowiązywać pewna etyka nie można pisać bezpodstawnie np.bankrut, wydmuszka i wyśmiewać akcjonariuszy tylko po to by odebrać akcje po taniości ` .Obecna cena moim zdaniem jest bardzo atrakcyjna ,radze Ci kupuj bo tak nie będzie wiecznie Powodów jest kilka np. konwersja za 1 akcję liczą 1.5 zł za jedną akcję Termo dostanie się 0, 15 szt akcji nowej spółki o wartości 10gr. Akcje nowej spółki maja trafić około połowy roku . sprzedawane mają być po około 20 lub 30 to wychodzi co na akcje co najmniej 3 do 4,5 sł za sztukę Termo .Kto ma wiedzieć to wie o co tu chodzi.