Ty chyba liczyc nie potrafisz buhahahha....
Chyba lepiej jak znikasz po ostatnim poscie na gorce jak to bylo przy 36zl niz masz wypisywać te bzdury. Buhahahha
A mi kurs lata bo i tak w tym roku nie sprzedaje wiec to nie problem.
Jak sa naiwni to niech oddaja za pół darmo buhahahha