Nom, forek ucieka. Trzeba było wczoraj na koniec dnia wejść. Miałem forka 2 lata temu po 3,20, a że kasa była potrzebna to oddałem jak po 4,20 był. Kto się spodziewałe, że aż tak urosnie. A co o Farm myślicie? Warto po około 19,50 za akcję na longa wejść? Niezle tam szambo teraz, ale perspektywy za kilka miesięcy ciekawe