Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: do rankora2

Zgłoś do moderatora
omega, a wklej cytat, w którym niby OPLUWAM bomi...
No i poćwicz ortografię, bo ty nawet pluć nie umiesz... ;-D
I nikt ci nie każe czytać, tego co piszę...

Chcesz, bym zamilkł?
Powtórzę swoja propozycję, bo jestem ciekawy jej odpowiedzi:
Spróbuj namówić innych na forum, by przez 1 dzień nikt o mnie i do mnie nie pisał, a ja nie nie odezwę się 2 dni...
Wy nie piszecie do o mnie i o mnie JEDEN DZIEŃ, a ja nie odzywam się az dwa dni...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOMI 0,00% 0,01 2013-09-26 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.