Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  72,98 zł , zmiana od tamtej pory: 8,25%

Re: Do przeciwników fuzji PKN& LTS

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-06-10 o godz. 18:24 ~Laik napisał(a):
> I to jest to. Na inwestycje.zloza itd potrzebny jest kspital i potencjal. Fuzja sprawi ze Orlen stanie sie zawodnikiem wagi srednie. z ktorym zaczna sie liczyc

Laik, ty bierzesz uposażenie od wójta? A tak na marginesie był jeden taki człowiek, który chciał zrobić wszystkim dobrze i dobrzy ludzie go ukrzyżowali. Wójt bierze z kasy Orlenu dobre pieniądze i niech się martwi skąd wziąć kapitał. Parytet 1 do 2 to jest minimum przyzwoitości. Dobrego odpoczynku w sobotę i niedzielę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS 4,89% 79,00 2022-07-28 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.