Co ty halsky po 0,68? Po 1,68 to moze i brales i toniesz pod makulatura.
Oczywiscie niektorzy troche przesadzaja z widlami, sytuacja nie jest az tak tragiczna, ale wciaz jest slabo..
Status quo zachowany, linia trendu spadkowego nienaruszona poki co i zgodnie z nia kierunek obrany.