Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,22 zł , zmiana od tamtej pory: 63,52%

Re: Do kauczyński

Zgłoś do moderatora
hehe obozy polskie, jak to premier Izraela powiedział, co to za rząd, który podkulił ogon i wycofał ustawę z obrad sejmu, karzącą za mówienie o polskich obozach. Teraz już można.
Co do reparacji wojennych, darcia mordy przez PiS, 600 innym razem 800 mld euro. Wkrótce wam czasu nie zostanie aby oficjalny wniosek przedstawić stronie niemieckiej. 4 lata to za mało na podliczenie ?
A nie sądzisz, że sowietom PiS też powinien rachunek wystawić? To jak to jest, tylko Niemcy napadli i mają płacić ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PMPG -0,25% 2,00 2025-10-15 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.