Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: do gdyniaka

Zgłoś do moderatora
Dnia 2014-01-22 o godz. 17:39 ~ONA napisał(a):
> Ostatnio dobierałeś chyba trochę akcji. Ile ich masz na
> dzisiaj i jaką średnią jeżeli można wiedzieć?
Pozdr

...dobierałem niewiele raczej w listopadzie... starałem się raczej podmieniać małymi pakietami... sprzedawałem trochę kiedy wydawało mi się, że mamy lokalną górkę i odkupowałem po kilku dniach... na tą chwilę mam trochę ponad 140k papier po średniej cenie 0,8231... więc niezbyt atrakcyjnej w świetle obecnego kursu, ale jeśli się nie pomyliłem to nie będzie to miało znaczenia.... będę się starał nadal podmieniać jeśli sytuacja pozwoli....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REINHOLD -9,52% 0,08 2024-02-28 12:13:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.