Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: bankrut?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2014-01-22 o godz. 19:05 tomasz_tom napisał(a):
> zgadza się
to mistrzowie w zamiataniu pod dywan i nie
> podawaniu żadnych informacji

... ja myślę, że nic "brzydkiego" tutaj nie zrobili a z punktu widzenia akcjonariuszy bardzo wyklarowali niejasną sytuację... Reinhold Polska AB jako taki nigdy nie prowadził działalności operacyjnej... zajmowały się tym tylko liczne spółki-córki, z którymi wiązały go tylko udziały... sprzedał po prostu te udziały - nikt tego nie zabroni... a wyprowadzać to już nie było czego - całe szczęście, że znalazł się chętny na zakup balastu... teraz to on będzie się użerał z bankami, nieskończonymi lub nawet nierozpoczętymi inwestycjami i długami...

...Reinhold jest czysty i tego się będę trzymał ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REINHOLD -11,58% 0,08 2024-01-31 12:53:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.