Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: bankrut?

Zgłoś do moderatora
... patrząc na historię... jak pisał niejaki Volky... nadal buduje się flaga...możliwe, że spadnie do 0,48 a odbicie obstawiam na okolice 0,62 (pytanie, czy przy małych obrotach uda się sprzedać na tym poziomie jeśli teraz kupisz - może się nie udać "na krótko")... kwestia też kiedy będzie jakieś info i pytanie jakie... wtedy nastąpi wybicie z formacji.... ew. zasięg wybicia z flagi obstawiam na poziom 1,10-1,20...

...bez kluczowych informacji kurs będzie się osuwał pod własnym ciężarem... z drugiej strony każdy chyba pamięta, że na tej spółce kurs potrafi polecieć w górę o kilkadziesiąt procent dziennie przy przyzwoitych obrotach... wystarczyłoby, że ktoś zebrałby kilka półek do np. 0,60-0,62 i ruszyłaby lawina (tak jak jakieś półtora miesiąca temu)...

...AT weźmie tutaj w łeb jeśli pojawi się info (niezależnie jakie)... gra tutaj to trochę hazard... masz 50% szansy że zarobisz i 50% że stracisz ;) ...może być, że kupisz z zamiarem zarobienia kilku procent a zarobisz kilkaset... a równie dobrze możesz stracić wszystko...śmiało można więc kupować... oczywiście, jak to ładnie ująłeś "ryzykując zawał"... :)

...jak do tej pory scenariusz jaki obstawiam się sprawdza... pisałem już w październiku, że po rozliczeniach z bankiem wartość księgowa powinna być na zero a "martwe" spółki córki należy zlikwidować... dokładnie tak się stało i to jednym pięknym ruchem (ostatnie info)... do połowy marca powinno się coś wyjaśnić, bo spółka ma 80 dni na przygotowanie raportu za 2013 rok... a jestem pewien, że ucieczki z GPW nie planują...

...to są tylko moje opinie i mogę być w błędzie - gram też pieniędzmi, o których bez bólu mogę zapomnieć w razie wtopy... decyduj sam - życzę Ci sukcesu!!! :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REINHOLD -9,52% 0,08 2024-02-28 12:13:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.