Dnia 2023-01-12 o godz. 00:08 ~Lis napisał(a):
> Witam w Nowym Roku. Szampan już wywietrzała z głowy więc można cokolwiek napisać. Chciałem zapytać tylko niedowiarków, a raczej jak ich tu nazywacie trolli dlaczego przez prawie 3 lata próbujecie oczernić spółkę XTB. Jestem tu od marca 2020, kiedy większości z Was nazwa XTB nie mówiła nic. I cokolwiek napiszecie to spółka broni się sama poprzez wyniki ( za wyjątkiem wpadki w jednym kwartale - czasem mam wrażenie, że obliczonej na strząśnięcie spekulantów), piękną dywidendę, mądrą politykę informacyjną, wspaniały rozwój. Do czego można się tu przyczepić. Prawdziwy, cierpliwy i mądry inwestor powinien się nad tym zastanowić. I takie jest moje przesłanie na nowy rok 2023. Życzę wytrwałości, cierpliwości i samych udanych inwestycji.
> Pozdrawiam. Lis.
~Lis bo choćby to forum pokazuje, ze taka jest natura biedaka i nieudacznika...
Zamiast kupić i logować i cieszyć się zyskami ze spółki, którą w swych poczynaniach dąży do wyznaczanych przez zarząd bycia najlepszej w swojej branży na rynku międzynarodowym z aspiracjami światowymi, to krytykują, wylewają żółć, plują i oczerniają.
Ich charakter nie pozwala przyjąć sukcesu do wiadomości.
Nie ma co się triggerować negatywnymi wpisami, które próbują manipulować, zasiać zwątpienie i w konsekwencji prowadzić do sprzedaży akcji. Takich wpisów jest również multum na innych dobrych spółkach, gdzie zwiększają swoją wartość, rozpoznawalność, ekspansję czy zyski...