Witam w Nowym Roku. Szampan już wywietrzała z głowy więc można cokolwiek napisać. Chciałem zapytać tylko niedowiarków, a raczej jak ich tu nazywacie trolli dlaczego przez prawie 3 lata próbujecie oczernić spółkę XTB. Jestem tu od marca 2020, kiedy większości z Was nazwa XTB nie mówiła nic. I cokolwiek napiszecie to spółka broni się sama poprzez wyniki ( za wyjątkiem wpadki w jednym kwartale - czasem mam wrażenie, że obliczonej na strząśnięcie spekulantów), piękną dywidendę, mądrą politykę informacyjną, wspaniały rozwój. Do czego można się tu przyczepić. Prawdziwy, cierpliwy i mądry inwestor powinien się nad tym zastanowić. I takie jest moje przesłanie na nowy rok 2023. Życzę wytrwałości, cierpliwości i samych udanych inwestycji.
Pozdrawiam. Lis.