Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: do ~celtic

Zgłoś do moderatora
Bardzo dużo akcji zostało kupionych pare miesięcy temu w przedziale 45-52gr i jeśli teraz ktoś sprzedaje to prawdopodobnie zniecierpliwieni którzy kupowali na ostatniej podbitce myśląc ze będzie już tylko rosło.
Ci co wierzą w powodzenie tego projektu z większymi pakietami czeka na rozwój sytuacji bo sprzedać ze strata przed wyjaśnieniem wszystkiego jest po prostu bez sensu.
Zbyt długo to wszystko już sie dzieje więc większość zapewne liczy ze to już finisz.
Jak będzie zobaczymy. Dla mnie ten poziom jest idealnym do zakupów nawet jeśli dalej będzie spadało do 30 gr bo tam jest mocne wsparcie choć według mnie popyt pojawi sie przy 35gr jeśli do tego dojdzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.