Powiem tak: Duda nie jest papierem w kręgu mego zainteresowania
1) rozliczyli opcje na dług w najgorszym kursie, do tego zamienili je na akcje , które banku nie kosztowały.
2)duże zadłużenie odsetkowo obarcza wyniki spółki: to jak chłop feudalny , który pracuje na swego pana(czyt.bank). ...powoduje , że spółka będzie generować kwartał w kwartał straty z małymi wyjątkami kiedy są wysokie marże, moze ten okres świąteczny będzie dobry sprzedażowo i strata będzie niewielka:)
3) Prezes całkowicie niewiarygodny człowiek
4) C/WK=0,9, co najmniej nieświeży, z branży spożywczej Graal 0,52 i ten robi zyski,
z innych Ropczyce 0,39 i też generują zyski, nasz Tfone 0,77 przy C/WK 12,7.
Nie rekomenduję ale życzę powodzenia