Zapomniałem napisać, że od 4 miesięcy porusza się w trendzie bocznym 1,30 - 1,65. Jest odleszczona na maxa. Wystarczy tylko, że kurs przebije 1,65 i mamy jazdę na 3 zeta.
Zapewne wiesz Wodzu, że zbyt długo takie spółki nie poruszają się w trendzie bocznym także po tych 4 miesiącach myślę, że jest świetny moment do kupna. Tym bardziej że kurs jest prawie na wsparciu i świetnie wygląda od strony AT.
No ale oceń to sam, przecież Ty tutaj jesteś ekspertem.