Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,00 zł , zmiana od tamtej pory: -12,59%

Re: do 40 plus dywidendy

Zgłoś do moderatora
Nie zgodzę się z tym. Rosnące obroty świadczą o rosnącym zainteresowaniu rynku walorem i wzroście płynności, a co za tym idzie większym bezpieczeństwie inwestycji w dany walor i łatwiejszym jej zamykaniu w razie potrzeby. Liczne transakcje zachęcają nowych, a marazm i lipne transakcje to zawsze mina.

Piszę uczciwie jak jest, choć mam trochę i fajnie by było wskoczyć ponad 40zł, to nie będę tu wciągać nowych osób pisząc nie obiektywnie. Spółka dobra, widać że Zarząd kombinuje żeby zebrać po taniości i coś chcą tu ukręcić, ale jak nie podzielą się z rynkiem i nie rozkręcą kursu teraz to nikt im nie zrobi 80zł, a pewnie by chcieli po tyle funduszom sprzedawać w pakietach na hossie.

Pozdro,
Aga

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ROPCZYCE -0,40% 24,90 2026-01-16 16:26:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.