Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,95 zł , zmiana od tamtej pory: -3,17%

Re: DNO UKLEPANE PATRZ OBROT !!!!!

Zgłoś do moderatora
Chyba od dołu.
Śnisz we mgle.
Patrz jak się zamyka giełda największej gospodarki w Europie.
Stagflacja: wysoka inflacja i niski wzrost gospodarczy za rogiem, a wg wielu recesja
Mieliśmy dwa lata z covidem jako priorytetem. Teraz dwa lata wzmacniania armii i przestawiania się z zależności od Putina.
Wielton idzie na covidowy dołek lub nizej.
Ci co zostali z akcjami, będą regularnie zmieniać pieluchy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIELTON 0,30% 6,73 2025-11-10 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.