Dnia 2016-09-09 o godz. 14:43 ~Zawiedziony napisał(a):
> 10 czerwca 2016 roku zarejestrowano w sadzie podwyższenie kapitału o akcje seri D. Komunikat o tym został podany. Zgodnie z prawem w kolejnej sesji po dniu rejestracji akcji wchodzą one automatycznie do obrotu, być może nie podali dlatego takiego komunikatu skoro podali komunikat o rejestracji co jest równoznaczne vz wprowadzeniem do obiegu.
Prawa do akcji
"Czas, jaki upływa od momentu zapisania się na akcje nowej emisji oferowane w publicznej subskrypcji do ich pierwszego notowania na giełdzie może zniechęcać niektórych potencjalnych inwestorów do nabywania nowoemitowanych akcji. Inwestorzy wiedzą, że najpierw musi nastąpić formalny przydział akcji, później ich rejestracja w sądzie, a następnie w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych oraz doprowadzenie do rozpoczęcia ich notowania na giełdzie." . . . (ze strony www.gpw.pl)