Dnia 2016-09-09 o godz. 14:10 ~Zawiedziony napisał(a):
> Mam nadzieję, że piszesz emisji akcji serii E, to fakt nie ma ich jeszcze w obrocie. Jednak co do emisji serii D około 46 mln sztuk przyznanych po 12 groszy. To te akcje są w obrocie. Wiec albo się kolego doucz lub po prostu przestań kłamać. Sądzę że jednak to pierwsze, bo raczej nie kłamał byś umyślnie w takiej kwestii bo to już jest poważne wprowadzanie w błąd i może skończyć się w sądzie.
POKAŻ DOWÓD NA TO, ŻE SĄ AKCJE SERII D W OBROCIE BO JA NIE WIDZĘ INFORMACJI ZE SPÓŁKI MÓWIĄCEJ O TYM, ŻE ZOSTAŁY WPROWADZONE . I JESZCZE RAZ NAZWIESZ MNIE PUBLICZNIE KŁAMCĄ (chyba już trzeci raz), TO SPRAWA ZAKOŃCZY SIĘ W SĄDZIE ZA POMÓWIENIE !