10 czerwca 2016 roku zarejestrowano w sadzie podwyższenie kapitału o akcje seri D. Komunikat o tym został podany. Zgodnie z prawem w kolejnej sesji po dniu rejestracji akcji wchodzą one automatycznie do obrotu, być może nie podali dlatego takiego komunikatu skoro podali komunikat o rejestracji co jest równoznaczne vz wprowadzeniem do obiegu.