Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Dlaczego sprzedać? Może dlatego...

Zgłoś do moderatora
Jasne, jak mówiłem wcześniej, każdy sam decyduje i późnej się gryzie. Ja się gryzę :)
Bo co by przeszkadzało kupić zamiast rok temu to dziś, spółka dalej ma dobre perspektywy. A ja byłbym bogatszy, ha. W ten sposób możemy się czaić - czy za 10 lat, czy za rok itd. Polak mądry po szkodzie wie, że ten rok można było lepiej spożytkować, oby kolejne (byle nie aż dziesięć) były lepsze, a nie taki marazm.
Fakt, że Optimus to będzie jazda w dół bez trzymanki za jakiś czas jak ludziom minie szał. Ale, kto z was nigdy nie spekulował niech pierwszy rzuci kamień ;)

Ale, żeby nieco zmienić temat. Nie pamiętam już do końca, ale mieli w jakąś halę pieniądze z IPO inwestować, bodajże do produkcji agregatów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BERLING 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.