Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Dlaczego bankier nie zamknął jeszcze tego wątku ???

Zgłoś do moderatora
Zamkną to forum psychologu jak decydenci decyzji BFG o resolution zrozumieją, że zrobili niesłusznie potworne świństwo 70 tys. Polakom! 4 lata trąbią o pokrzywdzonych obligatariuszach GetBack - wystarczyło pozwolić rentownej Idei dalej działać - w marcu 200 mln z emisji akcji, zysk za 2021 pewnie ze 80 mln plus zysk za IV kw. 2020 20 mln netto - to już wystarcza na pokrycie przyszłych zobowiązań dla obligatariuszy GetBack nawet wg ostrożnej wyceny PwC - ale oni nie kierowali się interesem społecznym i dobrem obywateli lecz swoimi własnymi partykularnymi interesami ( odwet na Leszku, nacjonalizacja sektora, przejęcie zysków i klientów IDEI przez PEKAO ). Prawda wyjdzie na jaw choć to trochę potrwa - a odszkodowania zostaną wypłacone! Tak mi dopomóż Bóg!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.