Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Dlaczego

Zgłoś do moderatora
Pewnie, że na II fikasach gra wygląda trochę inaczej. Ale kiedy przyjdzie moment to i tu się zaczną ładne obroty i duża płynność, że ze sprzedażą 10k nie będzie problemu. To jest tylko kwestia czasu.
A dlaczego piszę o AT. Mianowicie na Ampli jest zauważalna formacja wyższego rzędu, która kształtuje się długo, może to trwać i kilka lat. Jest to klin zniżkujący, który teoretycznie zapowiada odwrócenie tendencji ze spadkowej na wzrostową. Obecnie znajdujemy się przy dolnej krawędzi klina. Dlatego też przy tej złotówce jest mocne wsparcie. Z tej formacji powinno nastąpić wybicie górą, pokonanie poziomu 1.4-1.5 da sygnał kupna i w tym momencie powinny zacząć się wzmożone obroty. Oczywiście, że jest to tylko postawiona hipoteza czysto techniczna i wcale nie musi się ona sprawdzić.
Ale biorąc pod uwagę aspekty psychologiczne, spora część graczy zwraca uwagę na AT, dlatego też kurs zachowuje się tak a nie inaczej. Często też się zdarza, że ważne informacje dla spółki zbiegają się z AT, a wręcz podawane są pod nią by wzmocnić impuls AT. Nie wiem czy takie zachowania są celowe ale wiem, że są faktem bo wiele razy widziałem takie zabiegi w realu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMPLI -9,24% 1,08 2023-05-25 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.