Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Dlaczego

Zgłoś do moderatora
Wszystkie opcje są otwarte, nawet jeśli właściciele mają większość w głosach. Roman Karkosik nad Boryszewem pracowali z żoną wiele lat by ta spółkę przejąć. Tak samo nad Midasem i Krezusem. Kwestią jest wizja jaką dany inwestor posiada odnośnie spółki, potem to już tylko kwestia ilości pieniędzy jakie trzeba zainwestować z kim rozmawiać i z kim się dzielić zyskami no i oczywiście trzeba brać pod uwagę czas. Dwa, nawet nie trzeba tej spółki przejmować, ważne żeby pojawiło się jakieś oficjalne nazwisko lub artykuł i pakiet akcji. Moim zdaniem technicznie spółka ma szanse na ruch w górę do szczytów z 2010 roku. Zobaczymy czy AT się sprawdzi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMPLI -9,24% 1,08 2023-05-25 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.