Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Dlaczego

Zgłoś do moderatora
Jaka AT jakie szczyty z 2010 jest tręd spadkowy a obecnie musi być spadek na groszówki
Widać jak ktoś usilnie z ukrytego chce sprzedać ja mam ze strata 45% pisał tam ktoś by nie brać lecz ja wiadomo.Ty jak tak przewidujesz że to taka perełka to bież dziś pod korek
Ja czekam co najmniej na 50gr by uśrednić pod warónkiem że nie będzie bankruta .
Kupić to AMPLI łatwo a sprzedać ??? ilu jest chętnych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMPLI -2,78% 1,05 2023-06-02 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.