Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,56 zł , zmiana od tamtej pory: -65,85%

Re: Dla wątpiących WIEDZA SIĘ KŁANIA

Zgłoś do moderatora
Takie artykuły pojawiają się od conajmniej 10 lat i o niczym nie świadczą. W żaden sposób nie przekładaja się na wycenę spółki.
Jak masz czas czekać 10-20 lat to czekaj. Ja mówie o wycenie spółki a nie o potencjale grafenu samego w sobie.
A jak tak bardzo chcesz, to poczytaj o konkurencji, jej wycenie i wielomilionowych inwestyacjach jakie są robione i porównaj z AGP. Wystarczy kilka kliknięć i wszystko wiadomo.
Widać jak zwykle ślepo zapatrzone lemingi podejmujące decyzję na bazie artukułów z WP.
I żeby nie było, sam mam duży pakiet i będę dobierał ale biore też pod uwagę ryzyko klapy jak w wielu przypadkach wcześniej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HILANDER -4,27% 2,24 2025-09-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.