Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,56 zł , zmiana od tamtej pory: -61,89%

Re: Dla wątpiących WIEDZA SIĘ KŁANIA

Zgłoś do moderatora
Człowieku o jaki marzeniach ty mówisz?! Listy intencyjne?! Hahaha!!!
Naucz się czytać:)

https://www.parkiet.com/firmy/art36506251-zagraniczni-badacze-dostrzegaja-agp
https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20220614/advanced-graphene-products-otrzymal-zlecenie-z-cern
https://www.bankier.pl/wiadomosc/ADVANCED-GRAPHENE-PRODUCTS-S-A-Zawarcie-umowy-wspolpracy-z-GARMOR-INC-z-siedziba-w-Stanach-Zjednoczonych-8251329.html
https://www.bankier.pl/wiadomosc/ADVANCED-GRAPHENE-PRODUCTS-S-A-Zawarcie-kontraktu-z-Nanosphere-Sp-z-o-o-8324347.html
https://www.bankier.pl/wiadomosc/ADVANCED-GRAPHENE-PRODUCTS-S-A-Zawarcie-kontraktu-z-Europejska-Agencja-Kosmiczna-8300337.html

Wszystko w ciągu paru ostatnich miesięcy.

https://www.newsweek.pl/biznes/grafen-polscy-zolnierze-beda-nosic-zbroje-z-grafenu/jhds1xq
https://tech.wp.pl/naukowcy-jeszcze-bardziej-wzmocnili-grafen-w-ten-sposob-jest-dwa-razy-wytrzymalszy,6281426088601217a
https://www.newsweek.pl/biznes/grafen-polscy-zolnierze-beda-nosic-zbroje-z-grafenu/jhds1xq
https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8175366,beton-grafen-co2.html

Wystarczy kilka kliknięć i wszystko wiadomo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HILANDER 0,00% 2,50 2025-11-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.