Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: dla mnie niech będzie 12 na to czekam! ale jeszcze nie teraz.

Zgłoś do moderatora
Wszystko to się zgadza ale jak się sprzedaje akcje coraz niżej,ostatnio po 2-euro !!! to nie ma się co dziwic o ch.... kursie i braku odbicia.Bo po co się wychylać,kombinować ? jak mamy ile chcemy po 2-e. A b.duży Fund skupił już większość i się bawi z nami żeby resztę dostać za jak najniższą cenę + 2-fundy polskie.Pzt. brak zainteresowania drobnych inwestorów przedkłada się na 7,xx pln. i rekomendacja nic kompletnie nie dała-narazie.Lubię jednak tego Badziewiaka nr:1 bo mi napycha kieszeń ale trzeba spekulować a nie kupić akcje i czekać.Kto czeka od 2-lat stoi w miejscu i ma coraz mniej.Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX 0,00% 5,16 2021-10-28 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.