Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: dla mnie niech będzie 12 na to czekam! ale jeszcze nie teraz.

Zgłoś do moderatora
patrzę na ogromne straty rok wcześniej i zankomitą bazę do poprawiania wyników

Jak zakończył się dla niej II kwartał? – W ostatnich miesiącach w dalszym ciągu poprawiała się sytuacja na rynkach, na których jesteśmy obecni. Dlatego spodziewamy się wzrostu przychodów oraz poprawy wyników – mówi Jurkowitsch. W II kw. 2009 r. firma miała 23,1 mln euro obrotów i 78,8 mln euro straty netto. – Za wcześnie jest na szacowanie wyniku netto, gdyż będzie on w dużej mierze uzależniony od wyceny nieruchomości dokonanej przez niezależnego rzeczoznawcę – dodaje.

Spółka wycenia nieruchomości według zamortyzowanych kosztów nabycia lub wytworzenia. Nie zwiększała ich wartości w okresie pomyślnej koniunktury. Na koniec czerwca 2009 r. konieczne okazało się jednak ich przeszacowanie o 87,5 mln euro, gdyż wartość księgowa okazała się niższa od rynkowej. Poprawa sytuacji gospodarczej oznacza możliwość odwrócenia odpisów.

a do tego to ostatni "developer" któy nie odbił po bessie bo patrząć na pozostałych to z 5 na 8 to ch..j nie odbicie było a spadło równie pięknie co inne gnioty

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -0,77% 5,16 2021-10-15 14:18:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.