Forum Giełda +Dodaj wątek

w W-iu poszedł mały pakiecik 160 000 x 2,04 euro. godz: 9,32.

Zgłoś do moderatora
Tak naprawdę to 80 000 tys.szt. bo liczą x 2. I teraz nie wiem czy pojedziemy wyżej czy znowu na 7,xx Raczej obstawiam że Chłopcy zrobią jeszcze dolek bo przecież nie mają czego zbierać a "Towarzystwo" trzeba podpuścić-postraszyć.Dla mnie obie wersje są dobre -jak skoczy to część sprzedam i jak zwykle dobrze zarobię !!! jak spadnie to jeszcze dobiorę bo znowu mam wolną kasę. I jak tu nie kochać Badziewiaka nr:1. Pozdrawiam znajomych i przeciwników.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -3,64% 5,30 2021-09-24 16:27:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.