Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Dla MIKE 75

Zgłoś do moderatora
Miszczu - to nie są żarty. 600 skarg na decyzję BFG jest w WSA, w tym wiele zbiorowych. W dniu 30.12.2020 BFG zaczął temat na minimum kilka dobrych lat - mnie nie jest wcale do śmiechu. Tu już nie chodzi tylko o to, czy wywalczę odszkodowanie - działam w słusznej sprawie i to jest może i ważniejsze od tych pieniędzy. Poniżej link do artykułu:

www.rp.pl/Konsumenci/303239977-Klienci-GetBack-szukaja-pomocy-wszedzie.html

Oczywiście o akcjonariuszach i obligatariuszach Idei w artykule nic nie napisali - jakby oni nie byli poszkodowanymi decyzją BFG.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.