Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,84 zł , zmiana od tamtej pory: -19,82%

Re: Dezinformacja

Zgłoś do moderatora
Czy ja wiem... dla mnie dobrymi informacjami to jest rozbudowa zakładu postawienie nowych linii produkcyjnych itd.
Trudno oczekiwać, że w tym zamieszaniu związanym z restrukturyzacją przestrzeni produkcyjno - magazynowej będzie realizowany kolejny kontrakt na sto baniek w wariackim tempie. Nie od razu Kraków zbudowano. Tutaj bawimy się w horyzoncie 5 lat.

Inną kwestią jest, że sektor biotechu nie jest już tak popularny wśród Ynwestorów, którzy wolą lokować kapitał teraz w główne indeksy, które rosną i będą rosły.

Dlatego cena akcji BMX się urealnia i kto wie jak głęboko sięgnie ten proces.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMAXIMA -1,17% 12,70 2025-10-20 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.