Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,21 zł , zmiana od tamtej pory: -35,38%

Re: Devilek skompromitowaleś sie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-12-14 o godz. 18:06 ~wykres napisał(a):
> Dnia 2016-12-14 o godz. 17:49 ~Bialoczerwony napisał(a):
> > Obplotki nie mam żalu, mam za to o informacje, že brali od tych samych dostawców ci Action, tych umoczonych w karuzeli...
> > Wykres zbierałeś brawa, ze pomogłeś kudziom ratować kapitał. Co napiszesz tym ktorzy wyskoczyli przez Ciebie poniżej 2zl???
>
> Co do devila - to juz zostawiam sprawę miedzy wami.
> A czego oczekujesz ode mnie?
> Chyba nie tego, że bedę przepraszał kogoś za to, że mnie uczynił odpowiedzialnym za swoje decyzje inwestycyjne? ty się kierowałeś tylko nimi? a moze kierujesz się tylko naganianiem mara?
> nie sądzę - giełda jest dla dorosłych i odpowiedzialnych za swe decyzje, a nie dla tych, o inwestycje podejmują tylko na podstawie wpisów na forum.
> Bądź poważny...
> Dobrze wiesz, że racjonalnie komentowałem bieżąca sytuację na podstawie tcyh info, do których wszyscy mieli dostęp. I tak jak ty nie miałem pojęcia, że dziś pojawi się takie info.
> I tak jak wszyscy czekałem na decyzje fiskusa. I czekam na kolejne oraz na raport za 4Q oraz kolejne infa.
> To pierwsza pozytywna przesłanka umożliwiajaca zmiane trendu.
> A co ty napiszesz, gdy kolejna decyzja fiskusa będzie odmieenna od dzisiejszej i kurs zaczni znów spadać?
>
> a co do ratowania kapitału - nie sadzisz, ze ci, co niby pod moim wpływem wywalili wcześniej powyzej dzisiejszego close, a teraz skorzystali i odkupili wiecej waloru nie powinni się cieszyć?...
> Bądź więc obiektywny, a nie tylko zgryźliwy...

Hmmm pamiętam jak rosłeś jak ktoś tu Ci podziekował za uratowanie kapitału i wtedy jakoś nie przeszkadzało, ze kierował się wpisami na forum, ale widocznie taka karma.
Pewnie, że nikt nie przewidział tego, że dziś wyjdzie info, ale z drugiej strony stawianie Czechowicza( który parę rzeczy ma za uszami, ale akurat nie w core biznesie) i Daty na równi z tymi, którzy świadomie wyłudzali VAT??? No sam widzisz, że to idiotyzm...
Poza tym w styczniu sprawdzę który to "grubas tak podawał tlen i chciał wyjść z papiera a nie mógł, albo bał się zostawać z papierem na weekend"
Wychodził, wychodził i wyjść nie mógł...
Właśnie jestem obiektywny bo widziałem i plusy i minusy i niepewność w sprawie VAT, Ty natomiast widziałeś tylko minusy, nawet rosnące dochody i wchodzenie w sprzedaż z wartością dodaną odbierałeś neutralnie, nie mówiąc już o innych rzeczach.
Jestem poważny i czasami jak czytam to forum i ten lament że okradli, oszukali itd, itd, to coraz bardziej wierzę w to że część ludzi kieruje się właśnie wiedzą z forum.

Widzisz śmieszne jest to że ktoś kogoś ostrzega na forum przed czymś... przecież żebyś zarobił ( a chwaliłeś się że tak, bo przecież te samochody itd) to ktoś musi stracić, zyski i starty na giełdzie muszą się równoważyć, nie da się inaczej.

Wiem, że i tak nie przyznasz się czy kupiłeś Datę i po ile no i czego się nauczyłeś przez te 3 lata obserwując akcje tej spółki. Komentować bieżącą sytuację jest bardzo łatwo, duzo trudniej jest przewidzieć przyszłość, a jeszcze trudniej zająć pozycję i przyznać się do tego na forum w trakcie jej zajmowania.

Wiesz między mną a Devilkiem nie ma nic, po prostu uważałem że gość jeśłi twierdzi że zna branże od podszewki a potem pisze o tych samych dostawcach Actiona i Daty wie o czym pisze. Tyle. Jak to nazwać inaczej jak nie kompromitacją? O ile pamietasz gdy była mowa o branży nigdy nie wyskakiwałem z postami ba nawet chyba kilka razy podkreślałem, że jej nie znam. Natomiast on twierdził że ją zna i wie. Pomijam już tę plotkę o tym, że złożono papiery o ochronę tylko spółka to ukrywa i że do końca października wyjdzie ile mają na sumieniu.

Odpowiedzi, które dostawałem ze spółki nt braku komentarza całej sytuacji a który to Ciebie utwierdzał w podejrzenaich mnie przekonywały. Wysnuć z nich można wniosek, że które plotki pani prezes ma komentować i jak szybko po ukazaniu się ich? Tylko te z bankiera, czy może i parkietu i stockwatcza? Itd, itd.
Mnie to przekonało, ale Ty ostatnio na każdą sugestię kwitowałeś, że przecież już nie raz się pomyliłem i żebyś mnie posłuchał to byś stracił pieniądze. Widzisz sam nie ma ludzi nieomylnych i w końcu tyle sygnałów poprawy a Ty nie potrafiłeś ich zauważyć. Nawet te Xaomi tak negowałeś i zabawki i wszystko co dotyczyło Daty. Ok rozumiem, każdy ma swój cel.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABCDATA 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.