Dnia 2016-09-29 o godz. 12:46 ~devilek napisał(a):
> tutaj od dawna niestety tak wygląda, ale ktoś na tym wygra. Ktoś kto jednak akumuluje ten papier. W końcu sypacza zabraknie i wystrzał w górę. Też wiesz że to prawdopodobne ale może nastąpić równie dobrze za miesiąc jak i za rok.
nie wierzę w żadną akumulację,
te durakowate zabawy z PKC na open i podbitkowe podawanie tlenu kropelkami oznacza dla mnie, że tu wciąż jest mielenie (dzisiejsza zębatka na wykresie dziennym wyjatkowo książkowo to ilustruje)
i upychanie w rynek nawet najdrobniejszych paczek, kiedy tylko to możliwe, ale tak, by nie wywołac paniki złamanieniem stoplosów
za długo obserwuję datę i wszelkie transakcje, by łykać te gierki sugerujące niby akumulację...
a jak podajacego tlen sypacza zabraknie, to nie prognozuję wystrzału w górę, ale to, co już nieraz tu bywało, czyli mocne tąpnięcie, a dopiero potem - ubijanie dna i - być może jakieś gwałtowne odbicie zdechłego kota. Ale lepiej dla akcjonariuszy, by nie było krótkotrwałego i gwałtownego odbicia, ale długotrwały powolny wzrost na stabilnym wolumenie bez podbitkowych duractw...