odp 1 ja tylko się interesuję IT ze względu że siedzę w tym dość już długo i mogę pewne rzeczy obserwować ale przewidywać to ciężko gdyż to bardzo dynamiczna branża i jak np wrzesień może być średni to październik potężny. Tutaj nie ma zbyt wiele przewidywań nie licząc takiej że IVQ jest najlepszy a III najsłabszy. Z giełdą zamierzam się rozstań z przeciągu 2-3 lat ale to moje życzeniowe podejście. Rynek się w tej branży krystalizuje, wysoko idzie AB ale moim zdaniem ABC może mieć lepsze wyniki, marketingowo są lepsi no i zabrali troszkę od Actiona jak dużo będziemy wiedzień po zamknięciu roku bo wygląda na to ża jednak action powstanie jak feniks z popiołu...