Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,33 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: delikatny

Zgłoś do moderatora
Tego bandyte powinni spalic, zywcem
Zył i zyje jak lord z nakradzionej kasy na oczach KNF RZADU POLICJI US okradal zwyklych ludzi TYLKO ILE NAS JEST lepiej dac 500+ bo glosow duzo
POLSKA PIEKNY KRAJ I raj dla bandytow
MAZUR MASZ TY SKURWYSYNIUE SZCZESCIE ZE MIESZKAM DALEKO OD CIEBIE ale dam ci w morde to pojde na rok siedziec A JAK ZAJEBIE MOZE PO 5 LATCH WYJDE mysle co lepsze
ZIOBRO CZEKAM NA CIEBIE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CHEMOS -2,94% 0,33 2018-04-30 16:48:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.