Co ty tu kiepie robisz, wypisujesz te bzdurne spadkowe farmazony od miesięcy co jakiś czas, jesteś jednym z najbardziej upierdliwych i uporczywych mącicieli na tym forum.. jaki masz cel? Poziom twoich wpisów to poziom szamba i kloaki, idź już stąd bo tego się czytać nie da.