Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,29 zł , zmiana od tamtej pory: -63,76%

Re: Dajmy szansę Prezesowi!

Zgłoś do moderatora
Liczenie jest bardzo proste i dobre dla spółki. Marża wzrosła o ponad 4 procent. W skali całego roku to 10mln. Jeśli od tego kwartału liczyny. ... kleja i 4f na pewno wejdzie w naszą spółkę. Stanie się to lada dzień. Marze będą jeszcze wyższe bo zakupy te dużo tańsze będą w sklepach dopiero w nowym roku. Liczę ze kolejny 2017 rok intersport zakończ z wynikiem 10-12mln zysku. Ktoś to wie i dlatego zBiera walor...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL 0,00% 0,83 2023-06-06 15:51:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.