Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,83 zł , zmiana od tamtej pory: 73,59%

Re: Czyżby Netflix się interesował cda?

Zgłoś do moderatora
Rzecznik prasowy CDA w okolicach debiutu napomknął coś o inwestorze branżowym. https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/cda-serwis-debiut-na-gieldzie-cena-akcji-wzrosla-o-132-proc-cda-premium-ma-186-tys-subskrybentow. Natomiast nic na chwilę obecną w temacie się nie potwierdziło - ale dynamika zmian może zaskoczyć :) przykład to dywidenda - w artykule jeszcze słowa na ten temat nie pisnęli a kilka tygodni później już poszedł komunikat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 6,82% 18,80 2022-06-28 16:42:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.