Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,83 zł , zmiana od tamtej pory: 62,97%

Re: Czyżby Netflix się interesował cda?

Jest to tak wiarygodne wg mnie, jak zapewnienia niektórych, że trzeba kupować dopiero jak zejdzie do 1zl, a teraz to chwilowa podbitka. To co się dzieje teraz interpretuję jako granie na nadziei dobicia znów do 18zl. Jeśli nie pojawi się info typu nowy inwestor, myślę że kurs zawróci na dół z niższego szczytu ale nie wiem czy bliżej 12, 15 czy 17zł? Niedługo się okaże. Luźno rozważam tutaj dlugoterminowo formację z coraz niższymi szczytami i coraz wyższymi dołkami do kulminacyjnego wybicia w przyszłości, ale czy i kiedy to się okaże.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -0,56% 17,65 2022-06-30 11:04:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.