Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,83 zł , zmiana od tamtej pory: 73,59%

Re: Czyżby Netflix się interesował cda?

Zgłoś do moderatora
też mi takie myśli podchodzą bo wzrastają obroty i zaintertesowanie spółką...ktoś sprzedaje i ktos odkupuje po wyższych cenach i niech nie piszą tutaj głupot że ktoś gra ze sobą...ten ktoś to może być animator a to nie jerst żaden spekulant tylko osoba która podtrzymuje płynność spółki...a doskonale wiecie ile jest akcji w obrocie na dzień dzisiejszy...przyszły tydzień pokaże miejsce tej spółki na innych poziomach zapewne...dla jasności nie pomyślcie że naganiam na kupno , niech każdy decydue tylko i wyłącznie sam bo potem są przykre komentarze tutaj ..ważne że spółka poprawia wyniki nie idzie na dno..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 6,82% 18,80 2022-06-28 16:42:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.