Jak juz pisałem wcześniej samorządy same wezma sie za inwestycje w ekologie. Robia to dobrowolnie bo np maja doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych albo jak zwykle zostanie to na nie zepchniete. Ten niby bank figuruje w całym tym programie czyste powietrze tylko przez przypadek ,jakoś trzeba uzasadnic sens jego funkcjonowania no i w nazwie ma ochrona środowiska.