Dnia 2020-02-01 o godz. 15:23 ~src napisał(a):
> Nie masz akcji a się udzielasz. Jakie masz szemrane pobudki by to robić? :) tak samo szemrane jak ja?
src czy ty masz cos z glowa bo na normalnego mi nie wygladasz ze na dzien dzisjejszy niemam termo akcji,ale moge miec w odpowiednim momencie stalem po 28 kupno nie dostalem to tak dla twojej zlosliwosci src a co ci sie nie poda w certach masz chociaz pojecie o grze i dzwigniach i barierach jak sie gra