Dnia 2020-02-01 o godz. 01:21 ~src napisał(a):
> To tak jak Ty i te Twoje chwalenie się 400% na t2p. Napisz nam gdzie teraz będzie dołek. Też się grubo zapakujemy.
jak nie masz pojecia o AT to sie nie madraluj dalem ci przyklad i linka kiedy napisalem o sygnale kupna w przypadku termo przy 14gr dn 1.01.2019 a ty wkolko mi wypominasz ze wylapalem dolek dostales na tacy moj wpis i link a ty po raz 100 piszesz o dolku ze zlapalem na term wez koles ochlon src bo bede ci pisal po 200razy jak do ciebie nie dociera,wez chlopie czytaj co od dawna pisze ze siedze na zlocie srebrze na wzreost i na spadki dax obecnie a ty pytasz o dolek,a po drugie informacje kosztuja znajomosc AT kosztuje chcialbys darmo na tacy dostac naukla kosztuje i tak za duzo ci tu pisze a ty dalej nie potrafisz czytac ze zrozumieniem czy taki tluki sa w tym raciborzu ze trzerba im po 200 razy pisac zeby zrozumieli jak ty src