Dnia 2020-02-01 o godz. 10:37 ~Termosik napisał(a):
> Bolku kupiłeś i
> > Myślisz że pójdzie do góry ale prezes wszystkich ładuje akcjami a nie sprzedażą urządzeń
termosik czytaj co pisze na innym watku na dzien dzisjejszy nie mam akcji termo,natomiast od 3 miesiacy mam certy na zloto i srebro i od tygodnia ski cert na niemiecki dax pozdr