1 minuta różnicy w ocenie HUTMENA, a tak różna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po co my to piszemy?
Po co my to czytamy?
Po co jest to forum?
BEZSENS!!!!!!!!!!!!
... a jednak nie możemy się "oderwać" od "dyskusji"
..... uzależnienie!!!!!!!!! niestety!!!!!!!!!!!!!